.

.

FNGEEN Автоматски Механички рачен часовник Мода се Мажи Часовници Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Златен Часовник Човек Зглоб Види Со Кутија за Подарок Relogio

FNGEEN Автоматски Механички рачен часовник Мода се Мажи Часовници Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Златен Часовник Човек

DEN 532.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Плива
Бренд Име:
FNGEEN
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
FNGEEN-B8832-1
Случај Дебелина:
15mm
Пол:
Мажи
Dial Дијаметар:
39mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Потекло:
произведено во Кина
квалитет:
Со добар квалитет и висок квалитет
Нови:
100% Оригинални Автентични Бренд
Рака избор:
Кожа и нерѓосувачки челик
боја:
Злато Сребро Бела Црна
Тежина:
За 125 G
подарок:
роденден на божиќ новогодишната Бокс Ден подарок
Предмет:
Есен Зима Пролет Лето види подарок
Услуга:
Капка Shiping Без фактура за обезбедени
Пратката:
Обезбеди агент Брод глобална

Стоката во категоријата