.

.

Топла Продажба на Мажите Нерѓосувачки Челик Хривнија Гума Крстот Црна Алка за Подароци Нова Година 1G11

Топла Продажба на Мажите Нерѓосувачки Челик Хривнија Гума Крстот Црна Алка за Подароци Нова Година 1G11

DEN 29.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Црна
Бренд Име:
BLUELANS
Дијаметар:
1.0 cm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Силикони
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
NO
позлата:
Родиум Позлатен
Обликотшема:
Крстот
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки

Стоката во категоријата