.

.

трговија на големо 5 парови 10.5 mm вистински бисер earring studs s925

трговија на големо 5 парови 10.5 mm вистински бисер earring studs s925

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
бела сите, розова сите
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Бренд Име:
ELEISPL
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
студ earring
Големина:
10.5mm
боја:
бела или розова
studs:
925 сребрен
Обетки Тип:
Студ Обетки
Бисер Форма:
половина круг копчето бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
единица количина:
5 парови

Стоката во категоријата