.

.

Мајка и Син Тимови Семејство Појавување на Мајка и Ќерка Облека Т Кошула Семејство Погледнете го Поставите Сакам Мајка на Бебето и Мајката Мама Врвот Tees

Мајка и Син Тимови Семејство Појавување на Мајка и Ќерка Облека Т Кошула Семејство Погледнете го Поставите Сакам Мајка

DEN 215.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
mom M, mom L, mom XL, mom 2XL, baby 12M, baby 2T, baby 3T, baby 4T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Маици
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
погодни за сезоната:
Летото 2017
Возраст:
8,9,10,12 13 14 години
Style1:
девојки роденден се облекуваат ,партија
style2:
бохемски плажа стил
Style3:
бебе појавување
Style4:
мајката и ќерката облека
Style5:
мајката и ќерка се облекуваат
style6:
цвет цветни печатење
Материјал:
чипка ,памук
фустан видови:
фотографија облека

Стоката во категоријата