.

.

2017 Нови Демонот Паразит Зомби Латекс маска Accoutrements Вампир Черепот на партијата ноќта на Вештерките страшно терор маски хорор mascaras Cosplay

2017 Нови Демонот Паразит Зомби Латекс маска Accoutrements Вампир Черепот на партијата ноќта на Вештерките страшно

DEN 839.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Партија Маски,Негативец Шега
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
КМ-01695
Бренд Име:
Kteam
Маска Материјал:
природен Латекс

Стоката во категоријата