.

.

2017 Max 24 ПРАТЕНИК Најдобри Дигитална видео камера Мини Камера Супер Видео Камера Full HD 1080P, 3.0на Екранот на Допир И 16x Дигитален Зум

2017 Max 24 ПРАТЕНИК Најдобри Дигитална видео камера Мини Камера Супер Видео Камера Full HD 1080P, 3.0на Екранот

DEN 2015.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
стандард, додадете дополнителна батерија, додадете 8g картичка, додадете 16g картичка, додадете 32g картичка
Пиксели:
6 милиони денари повеќе
Употреба:
За Домашна Употреба
Чување Тип:
SD Картичка
Екран На Допир:
Yes
Број На Модел На:
HDV-Z8
Тип На Сензор:
CMOS
Стабилизација На Слика:
Електронска Стабилизација На Слика
Тежина:
401g-500g
Медиуми Тип:
HDD / Флеш Меморија
Тип:
Преносни
Бренд Име:
Winait
Сензор Големина (инчи):
1/2.8 инчи
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Големина На Екранот:
2 - 3
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
Дополнителна Функција:
Снимањето Функција

Стоката во категоријата