.

.

Сигурносен Појас Продолжување Extender За 25mm Тока 36cm должина

Сигурносен Појас Продолжување Extender За 25mm Тока 36cm должина

DEN 358.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Објектот Должина:
36cm
Име На Модел:
seatbelt36cm25mm
Специјални Функции:
seatbelt extender
Материјал Тип:
Seatbelt
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
BWGuard
Објектот Ширина:
2inch
Објектот Тежина:
0.15kg
боја:
Црна

Стоката во категоријата