.

.

Мажите Т-Маица Удар Удар 2017 Најдобар Избор Heisenberg Кошула Блузи Кул Уметност т кошула Мажите Плус Големина

Мажите Т-Маица Удар Удар 2017 Најдобар Избор Heisenberg Кошула Блузи Кул Уметност т кошула Мажите Плус Големина

DEN 576.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
HU&GH
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Карактер
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
12606461-UM
Материјал:
100% Памук
мажите големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
Околу Врат
Стил:
Моден неврзан
превозот:
Бесплатен превозот за Повеќето Contries
боја:
Црна,Бела,Сива,Црвена,Морнарица,Heather,Зелен,Природни,Виолетова,Сина,Жолта

Стоката во категоријата