.

.

Домот е WI-FI поврзување Авто Модерен Минималистички Нордиските A4 Голема Уметност Отпечатоци Постер Детска Соба Дома Декор Ѕид Слика Платно Сликарство

Домот е WI-FI поврзување Авто Модерен Минималистички Нордиските A4 Голема Уметност Отпечатоци Постер Детска Соба Дома

DEN 229.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
21x30cm БЕЗ РАМКА, 30x40cm БЕЗ РАМКА, 40x50cm БЕЗ РАМКА, 50x70cm БЕЗ РАМКА, 60x80cm БЕЗ РАМКА
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Бренд Име:
amoy уметност
Број На Модел На:
BO-220
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Акварел

Стоката во категоријата