.

.

Бесплатен Превозот Попуст на Големо Природни Вистински Розова Црвено Рубин Хривнија Мазна Круг монистра Заврши Водат Нараквици 8мм 02821

Бесплатен Превозот Попуст на Големо Природни Вистински Розова Црвено Рубин Хривнија Мазна Круг монистра Заврши Водат

DEN 4032.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Главниот Камен:
Рубин
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Дијаметар:
8мм
Бренд Име:
Veemake
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
02821
боја:
Црвена
Должина:
7-8inch

Стоката во категоријата