.

.

15ml 30ml 50мл airless вакуум пумпа лосион шише со злато линија се користи за Козметички Сад F20171085

15ml 30ml 50мл airless вакуум пумпа лосион шише со злато линија се користи за Козметички Сад F20171085

DEN 7539.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Спецификации:
15ml, 30ml, 50мл
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Големина:
15/30/50ml
Број На Модел На:
PP201619

Стоката во категоријата