.

.

Кликнете Ѕиден Прекинувач 2 Банда 1 Начин / 2 Пат на која Било Точка Clicky Switch Чувство Кликнување на Глувчето Акрилик Кристално Огледало LED Индикатор

Кликнете Ѕиден Прекинувач 2 Банда 1 Начин / 2 Пат на која Било Точка Clicky Switch Чувство Кликнување на Глувчето

DEN 312.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
NODON-2G
сертификација:
CCC
Гаранција:
1year

Стоката во категоријата