.

.

2017 лето женската мода рамен Бохемија beading сандали жените платформа сандали чевли влечки sy-305

2017 лето женската мода рамен Бохемија beading сандали жените платформа сандали чевли влечки sy-305

DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Платформа Висина:
0-3cm
Моден Елемент:
string мушка
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
/
Outsole Материјал:
Гума
Применливи место:
надвор
Пета Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
LuLuYoung
Обвивка Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Beading
Кожа Стил:
Мека Кожа
Стил:
Слободно време
Пол:
Жените
Сандала Тип:
Слајдовите
Повод:
Повик

Стоката во категоријата