.

.

50 Компјутери Флексибилни Нитрилна Гума О Прстени Подлошки Grommets 4mm x 9mm x 2,5 mm

50 Компјутери Флексибилни Нитрилна Гума О Прстени Подлошки Grommets 4mm x 9mm x 2,5 mm

DEN 215.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
VT201703090222
Материјал:
Гума

Стоката во категоријата