.

.

Тенок Жените се облекуваат Облечи женски Летен Фустан 2018 Нова Секси Деловна Облека vestido

Тенок Жените се облекуваат Облечи женски Летен Фустан 2018 Нова Секси Деловна Облека vestido

DEN 215.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
MQUEENFOX
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Lanon,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
DR170
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Стил:
работа

Стоката во категоријата