.

.

Гроздобер Индискиот Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ретро Тотем Скулптура Пол Мажи Триаголник ЧОВЕК Ткаенината Нараквици Алки pulseira masculina

Гроздобер Индискиот Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ретро Тотем Скулптура Пол Мажи Триаголник ЧОВЕК Ткаенината Нараквици

DEN 246.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CC01194
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SHIDU
Компатибилност:
Никој
Точка име :
хривнија мажи
Тип:
манжетната хривнија
копче:
Нараквици & Алки
Копчиња:
индискиот накит
Тип На Објект:
Титаниум Челик Хривнија Закачам
Partten :
нерѓосувачки челик хривнија
клучен збор:
нараквици за жени
Клучни зборови:
манжетната хривнија
клучен збор :
Отворете Шарм Хривнија За Жени
превозот:
Epackage или CPAM,со следење на No.

Стоката во категоријата