.

.

1:36 легура модели на автомобили,висока симулација Comaro модел,метал diecasts,играчка возила,два отворени врати,се повлече назад функција,бесплатен превозот

1:36 легура модели на автомобили,висока симулација Comaro модел,метал diecasts,играчка возила,два отворени врати,се

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел,Мини,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Број На Модел На:
20160609
Бренд Име:
hangjue
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Предупредување:
не се јадат

Стоката во категоријата