.

.

1.2 mm 7x7 50 МЕТРИ/Roll AISI316 Висока Затегнувачка Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел

1.2 mm 7x7 50 МЕТРИ/Roll AISI316 Висока Затегнувачка Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Кревање Алатка Делови
Бренд Име:
tjlslzyh
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1.2 mm
Употреба:
Дома, DIY
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата