.

.

Бесплатен превозот 30 YDS Меша 30 стил пурпурна серија сатен / grosgrain/памук, чипка лента DIY панделки сет

Бесплатен превозот 30 YDS Меша 30 стил пурпурна серија сатен / grosgrain/памук, чипка лента DIY панделки сет

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
ZD01119
Шема:
Полна Боја
Ширина:
mix size
is_customized:
Yes
боја:
како Слика

Стоката во категоријата