.

.

Нови Пристигнување Барок Керамички Цвет Крстот Круна Headband Булчински тиара свадба Коса Додатоци Мода Жените Накит Топла

Нови Пристигнување Барок Керамички Цвет Крстот Круна Headband Булчински тиара свадба Коса Додатоци Мода Жените Накит

DEN 441.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
poppetlove
Број На Модел На:
F16479
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Крстот
Тип:
Tiaras

Стоката во категоријата