.

.

1set струг / мелничката / вежба / EDM / CNC машина 2 оска дигитални readout DRO и линеарна скала / линеарни сензор

1set струг / мелничката / вежба / EDM / CNC машина 2 оска дигитални readout DRO и линеарна скала / линеарни сензор

DEN 5710.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
СНС-2V
Број На Производ:
H0703
Име на производ:
2 оска DRO и линеарна скала
Напон Спектар:
110V-240V
Резолуција:
0.005 mm
производ тежина:
6kg
патување должина:
320-1020mm
вкупна должина:
повеќе 106mm од патување должина
is_customized:
Yes
mateiral:
алуминиум скала и пластични DRO
Примена:
струг, мелничката, вежба, CNC машина

Стоката во категоријата