.

.

IJD2492 Додатоци за Мажи 3D Фудбал Cremation Urn Pendant трговија на Големо, Машки Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Пепел Накит трговија на Големо или на Мало

IJD2492 Додатоци за Мажи 3D Фудбал Cremation Urn Pendant трговија на Големо, Машки Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 199.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Pendant само, 3 еез Pendant само, Ѓердан кутија Инка, Pendant со синџир, Ѓердан и кутија, 5 компјутери Pendant само, 10 компјутери Pendant само
Број На Модел На:
IJD2492
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
1 кубни инчи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
impressjewelry
Функција:
пепел носителот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
cremation накит
Тип На Објект:
ѓердан
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 14g

Стоката во категоријата