.

.

12mm tz tze етикета лента Tze-431 Tze431 tz431 tze 431 за P-допир етикета создателот лента лента кертриџ

12mm tz tze етикета лента Tze-431 Tze431 tz431 tze 431 за P-допир етикета создателот лента лента кертриџ

DEN 163.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
tze 431
боја:
K
Тип:
Мешавина
Тип:
печатач лента

Стоката во категоријата