.

.

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Мистериозна жена 3D Везови Крстот Бод Мозаик Сликарство Дома Декор

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Мистериозна жена 3D Везови Крстот Бод Мозаик Сликарство

DEN 119.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 55x70cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
фабриката штекер:
Yes
Добар квалитет:
Yes
брза испорака:
Yes
Цена Предност:
добро
Услуга став:
добро

Стоката во категоријата