.

.

АНИМЕ КАЈГАНА HANMADE ЈАПОНСКИ САМУРАЈСКИ КАТАНА МЕЧ ДАМАСК УКИНАТА ЧЕЛИК ОСТРИ ЦЕЛОСНА ТАНГ БИТКАТА ПОДГОТВЕН

АНИМЕ КАЈГАНА HANMADE ЈАПОНСКИ САМУРАЈСКИ КАТАНА МЕЧ ДАМАСК УКИНАТА ЧЕЛИК ОСТРИ ЦЕЛОСНА ТАНГ БИТКАТА ПОДГОТВЕН

DEN 3312.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
Спорт
Регионален Функција:
Јапонија
Бренд Име:
Рик Wan Меч
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата