.

.

4pieces/многу рачно изработени 3D цвеќиња везени Чипка Намали appliques Закрпи За Занает Облека, Декорација

4pieces/многу рачно изработени 3D цвеќиња везени Чипка Намали appliques Закрпи За Занает Облека, Декорација

DEN 252.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Големина:
11*22cm
Техника:
Appliqued
Стил:
Шие-На

Стоката во категоријата