.

.

Нова 2014 година Бесплатен превозот ѓердан хривнија палета накит кутија за накит се прикаже поле пурпурна сомот капак накит кутија

Нова 2014 година Бесплатен превозот ѓердан хривнија палета накит кутија за накит се прикаже поле пурпурна сомот капак

DEN 717.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Mordoa
Објектот Тежина:
400g
Број На Модел На:
A212-5
Објектот Висина:
4.5cm
Материјал:
Дрво
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Должина:
20cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата