.

.

МК-WD36 MEIKANG Бренд Жените Чешлани Памук Јога Чорапи Ремени Половина Пети Анти-Пропадна Не се лизга Висок Квалитет на Танц Јога Чорапи за Девојки

МК-WD36 MEIKANG Бренд Жените Чешлани Памук Јога Чорапи Ремени Половина Пети Анти-Пропадна Не се лизга Висок Квалитет

DEN 438.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M
Пол:
Жените
Спорт Тип:
јога
Црево На Висина:
Чорапи
Прст-одделени:
Yes

Стоката во категоријата