.

.

Обичај Персоналните Круг Фото Врежани Pendant Sterling Silver Birthstone Ѓердан Меморија Подарок за Мајка

Обичај Персоналните Круг Фото Врежани Pendant Sterling Silver Birthstone Ѓердан Меморија Подарок за Мајка

DEN 1103.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
45cm, 50cm, 40cm, 55cm, 35cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
2.6*2.9 CM(1.04*1.16 ИНЧИ)
Бренд Име:
AILIN
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SN93971565
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
Сребро.
Назад врежани:
До 60 Карактери
Pendant Големина:
2.6 CM*2.9 CM(1.04*1.16 ИНЧИ)
Максимална дебелина:
3.0 MM(0.12 ИНЧИ)
Синџир должина:
14/16/18/20/22

Стоката во категоријата