.

.

Автомобил Предната Хауба Скара Решетката Решетката Покрие Пропустливи Намали за Chery Tiggo 5 2014-2015

Автомобил Предната Хауба Скара Решетката Решетката Покрие Пропустливи Намали за Chery Tiggo 5 2014-2015

DEN 1502.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Дербито Скари
Специјални Функции:
Убава.
Објектот Тежина:
1.35kg
Модел Година:
2014-2015
За Возило Брендови/Модел:
chery
Бренд Име:
KRZXN
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
8cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Должина:
90cm
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
kkd5

Стоката во категоријата