.

.

Слободен Брод 40MT-2DA-2DA Кина САЛАДИН индустриски одбор за контрола програмабилни контрола 40MT дигитални цевка|LED|AD/DA|Повлекува|енкодер САЛАДИН

Слободен Брод 40MT-2DA-2DA Кина САЛАДИН индустриски одбор за контрола програмабилни контрола 40MT дигитални цевка|LED|AD/DA|Повлекува|енкодер

DEN 2855.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
40MT-2DA-2DA
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата