.

.

Голем Змеј Копчиња Гроздобер Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За Мебел

Голем Змеј Копчиња Гроздобер Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња

DEN 139.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бронза, Сребро.
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
P-004
Теренот-ред Спецификации:
1 Дупка

Стоката во категоријата