.

.

100-Уникатен Популарни Сребро Позлатен Хексагонална Призмата Пломба Цвет И Лист Malachite Камен Pendant Мода Накит

100-Уникатен Популарни Сребро Позлатен Хексагонална Призмата Пломба Цвет И Лист Malachite Камен Pendant Мода Накит

DEN 66.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
Unbranded
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
хексагонална призма
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен

Стоката во категоријата