.

.

4pcs/set Мет Декоративни Хексагонални Flowerpot Мини Керамички Вкусен Растенијата Садови Десктоп Цвет Тенџере Бонсаи Колонист

4pcs/set Мет Декоративни Хексагонални Flowerpot Мини Керамички Вкусен Растенијата Садови Десктоп Цвет Тенџере Бонсаи

DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Керамички
По завршувањето:
стаклен
Керамички Тип:
порцелански
Стил:
Модерна
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Употреба Состојба:
Десктоп
Тип:
Расадник Садови
Број На Модел На:
DHFP4CS
Пакет Се Вклучени:
4pcs Керамички Садови
Шема на бои:
Бела, Црна, Сива, Зелена
Примена:
Бонсаи, Зелени Растенија, Вкусен Растенија
Понудата:
Dropshipping, Wholesales

Стоката во категоријата