.

.

Велосипедот светлина ЦИКЛУС ЗОНА Водоотпорен 9 LED Велосипед Велосипед Безбедност Пред Опашка Светлина Светилка Назад Задниот Светилка со Висок Квалитет Apr25

Велосипедот светлина ЦИКЛУС ЗОНА Водоотпорен 9 LED Велосипед Велосипед Безбедност Пред Опашка Светлина Светилка Назад

DEN 64.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Монтажа Сместување:
Seatpost
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
циклус зона
сертификација:
1x 9 LED Велосипед Безбедност Предупредување Блиц Светлина
Број На Модел На:
Отпорен на вода туш доказ дизајн - не се плаши од дожд поплави

Стоката во категоријата