.

.

Кул 2 Слој Панк Појас Мажите Вистински Кравја Кожа Хривнија Wristband Ткаенината Алка Подарок Накит Топла Продажба 1G13

Кул 2 Слој Панк Појас Мажите Вистински Кравја Кожа Хривнија Wristband Ткаенината Алка Подарок Накит Топла Продажба

DEN 60.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Црна, Зелена, Сина, Кафена
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Дијаметар:
5cm
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
NO
позлата:
Родиум Позлатен
Обликотшема:
Крстот
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Бренд Име:
BLUELANS

Стоката во категоријата