.

.

YUNRUO Брендот се Зголеми Златна Боја, Елегантен Црн Круг Tassel Студ Earring за Жена Девојка 316L не ' Рѓосувачки Челик Мода Накит Топла

YUNRUO Брендот се Зголеми Златна Боја, Елегантен Црн Круг Tassel Студ Earring за Жена Девојка 316L не ' Рѓосувачки

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
255
Бренд Име:
ЈУН RUO
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Големина:
5.6*1.5 CM

Стоката во категоријата