.

.

ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата За Хонда Ballade 2011~2015 Град 5 Генерација Град GM2 Град GM3 2007~2013

ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата За Хонда Ballade 2011~2015 Град 5 Генерација Град GM2 Град

DEN 448.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Huifei
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна
Леќа Материјал:
Стакло
Пиксели:
960*576
Хоризонтална Резолуција:
520 ТВ линии
Видео Формат:
ПАЛ само
сензор на слика:
PC3089
ОДГОВАРА ЗА:
Одговара за сите екран со AV видео порта
Компатибилен Возило 1:
Хонда Ballade 2011 2012 2013 2014 2015 (Јужна Африка)
Компатибилен Возило 2:
Хонда Град 5 Генерација 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Компатибилен Возило 3:
Хонда Град GM2 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Компатибилен Возило 4:
Хонда Град GM3 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

Стоката во категоријата