.

.

SUNON PMD1204PKB3, А. (2).B1749.Р.GN DC 12V 2.6 W 40x40x20mm Серверот Плоштадот Фан

SUNON PMD1204PKB3, А. (2).B1749.Р.GN DC 12V 2.6 W 40x40x20mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 442.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бренд Име:
SUNON
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
PMD1204PKB3, А. (2).B1749.Р.GN
Тип:
Фан
Фан Големина:
40X40X20mm

Стоката во категоријата