.

.

Голема Контролер 4428088 Контролен Панел за Hitachi ZX350-1 ZX350

Голема Контролер 4428088 Контролен Панел за Hitachi ZX350-1 ZX350

DEN 11976.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Важат за:
Hitachi багер копач резервни делови
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Кина
Име:
Hitachi Контролер, Control Panel
Достапност:
во парк
квалитет:
Висок квалитет
Состојба:
Нови
MOQ:
1 Парче
Дел Број:
4428088
Број На Модел На:
ZX350-1 ZX350

Стоката во категоријата