.

.

Едноставна Гроздобер Кристално Стакло Led E27 Pendant Светлина За трпезарија Бар, Ресторан A/b/c Стилови Ac 80-265v 1425

Едноставна Гроздобер Кристално Стакло Led E27 Pendant Светлина За трпезарија Бар, Ресторан A/b/c Стилови Ac 80-265v

DEN 1917.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
GUANQIULIGHTING
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Стакло Камен
Број на извори на светлина:
1
Техника:
обложено
Примена:
Трпезарија
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
1425
сертификација:
CCC,CE,CQC,ГШ,RoHS,УЛ
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Абажур Боја:
Бела
Место:
Салон,Хотел, Сала
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Стакло
боја:
Јасно
Материјал:
Стакло, Железо
Примена:
трпезарија, дневна соба, бар, ресторан
Напон:
AC 80-265V
сијалица:
E27
Функција:
том Dixon, креативните

Стоката во категоријата