.

.

FB40 4pcs/многу Симпатична Миленичиња Куче Чорапи Против пролизгување Мека Памучна Цртан филм Кученце куче затворен чевли чорапи за Chihuahua Јоркшир

FB40 4pcs/многу Симпатична Миленичиња Куче Чорапи Против пролизгување Мека Памучна Цртан филм Кученце куче затворен

DEN 141.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
боја:
Мулти Боја За Избор
Големина:
S, M, L
Облека Стил:
куче чорапи
Функција:
Симпатична, топла, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
Цртан филм сликата
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
Сите Сезони
Бесплатен превозот :
Yes

Стоката во категоријата