.

.

Трговија на големо 100pcs Сребро Позлатен Срце Облик Фото Рамка Locket Приврзоци 26x26mm

Трговија на големо 100pcs Сребро Позлатен Срце Облик Фото Рамка Locket Приврзоци 26x26mm

DEN 864.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Имитација Родиум Позлатен, Антички Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс

Стоката во категоријата