.

.

E320B E320C Багер Мотор Модул 247-5230

E320B E320C Багер Мотор Модул 247-5230

DEN 3000.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Школка Тип:
Затворен Тип
Бренд Име:
CMP
Важат за:
Багер Гас Мотор Модул
Гаранција:
3 месеци
Место на Потекло:
Guangdong на Кина
Состојба:
Нови
Достапност:
во парк сега
Методи за плаќање:
Банкарски трансфер Western Union Money Gram Кредит
Начинот На Достава:
DHL Fedex ЕМС или со Воздух/ Море
се применуваат на 2:
Багер Гувернерот Чекор На Педалот За Гас
Дел Број:
247-5230

Стоката во категоријата