.

.

ZEROBIKE Пролет/Есен Мажите MTB Велосипед Џерси Дише Комплетна Поштенски Јакна bicicleta Облека maillot ciclismo М-XXL

ZEROBIKE Пролет/Есен Мажите MTB Велосипед Џерси Дише Комплетна Поштенски Јакна bicicleta Облека maillot ciclismo М-XXL

DEN 523.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено
Сезоната:
есен,пролет
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
zerobike
Број На Модел На:
ZROBMA
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Стоката во категоријата