.

.

Женска Ова Е Мојот Последен Пат Сериозно Тренингот Фитнес Тренингот Racerback Резервоарот На Врвот

Женска Ова Е Мојот Последен Пат Сериозно Тренингот Фитнес Тренингот Racerback Резервоарот На Врвот

DEN 355.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Број На Модел На:
BLYL716W
Облека Должина:
Редовни

Стоката во категоријата