.

.

DHL Бесплатен превозот 1 начин DMX Засилувач DMX Контролор Сигнал Дистрибутер 1channel DMX512 сигнал текст 1channel DMX512 сигнал од

DHL Бесплатен превозот 1 начин DMX Засилувач DMX Контролор Сигнал Дистрибутер 1channel DMX512 сигнал текст 1channel

DEN 4560.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
ДМ-1CHAM
Бренд Име:
COLORNIE
Напон:
5V
моќност:
5W

Стоката во категоријата