.

.

дијамант везови делфин,дијамант слики плоштад,полн плоштад крстот бод,дијамант сликарство делфини

дијамант везови делфин,дијамант слики плоштад,полн плоштад крстот бод,дијамант сликарство делфини

DEN 211.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
30x25cm, 40x30cm, 25x20cm, 50x40cm, 60x50cm, 80x60cm
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
YIKEE
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Торба
Употреба:
дијамант везови
Големина на слика:
Според опции
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип:
Рубикова Плоштадот Дијамант
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
Лепак Adhension:
Силна стап
Дијамант големина:
2.5*2,5 mm
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Стил:
Дијамант везови делфинот
Име:
дијамант сликарство делфини

Стоката во категоријата