.

.

Карбонски Влакна Автомобил Средината Спојлер За ФОЛКСВАГЕН Golf6 MK6 GTI R20 2010-2013

Карбонски Влакна Автомобил Средината Спојлер За ФОЛКСВАГЕН Golf6 MK6 GTI R20 2010-2013

DEN 5410.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Име На Модел:
TJC-XP239
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
3kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил спојлер
Тип На Објект:
Спојлери

Стоката во категоријата