.

.

нови пристигнување 7 КОМПЈУТЕРИ Ni-Cd 4/5 SubC Под C батерија Полнење на Батеријата 1.2 V 1800mAh со виолетова Табот 3.3 cm x 2,2 см

нови пристигнување 7 КОМПЈУТЕРИ Ni-Cd 4/5 SubC Под C батерија Полнење на Батеријата 1.2 V 1800mAh со виолетова Табот

DEN 328.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Anmas Моќ
Број На Модел На:
Батерија
боја:
Сина
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Батеријата

Стоката во категоријата